به سایت سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری اصفهان خوش آمدید.

سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
شنبه 02 بهمن 1400
پرسنل و مراجعان در تمامی پایانه‌های اصفهان غربالگری می‌شوند

مدیر عامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری اصفهان گفت: تمام تمرکز این سازمان بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی و ضدعفونی کردن محیط آن در جهت ارتقای کیفیت بهداشتی پایانه‌ها در بالاترین سطح برای حفظ سلامتی مسافران است.

عباس محبوبی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری اصفهان دارای پنج پایانه برون شهری و درون شهری است که در شمال، جنوب، شرق و غرب این کلانشهر واقع شده و پایانه صمدیه به عنوان پایانه درون شهری در اصفهان فعالیت می‌کند.

وی با بیان اینکه از ۱۰ ماه گذشته تاکنون فضای پایانه‌های پنج گانه اصفهان در دو نوبت صبح و شب ضدعفونی شده است، افزود: پایانه‌های شهر بدون هیچ وقفه‌ای در حال خدمت‌رسانی به شهروندان است و با ضدعفونی و گندزدایی مستمر شرایطی فراهم کرده تا مسافران در این شرایط سخت کرونایی آسوده خاطر از خدمات آن‌ها استفاده کنند.

مدیر عامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: در راستای آگاه‌سازی جامعه پیرامون روش‌های مقابله با شیوع این ویروس انواع پوستر و بنر در قسمت‌های مختلف پایانه‌ها نصب شده و برچسب‌های شاخص رعایت فاصله فیزیکی در قسمت‌های مختلف پایانه‌ها نصب شده است.

وی ادامه داد: با توجه به تصمیم‌های گرفته شده و تجهیز پرسنل انتظامات به دستگاه تب سنج لیزری، هر روز پرسنل و مراجعان در تمامی پایانه‌ها و دفتر سازمان غربالگری می‌شوند.

محبوبی گفت: امروزه وسایل حمل و نقل عمومی یکی از نیازهای جامعه بشری است از این رو تلاش می‌کنیم تا با ارائه خدمات بهتر بتوانیم به شهروندان کمک بسزایی کرده و پایانه‌های پنج‌گانه شهر اصفهان را به‌روزرسانی کرده و امکانات را برای تمامی مسافران فراهم کنیم.

وی با بیان اینکه در ۱۰ ماه اخیر بیش از ۳۰ هزار ماسک خریداری شده و تحویل کارکنان پایانه‌ها شده است، گفت: در این مدت همچنین بیش از ۳۰۰ میلیون تومان مواد ضدعفونی کننده خریداری و استفاده شده است.

مدیر عامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری اصفهان با تاکید بر اینکه استفاده از ماسک برای تمام کارکنان، مسافران و غرفه‌داران الزامی است، اظهار کرد: با توجه به اینکه پایانه‌های برون شهری بعد از بیمارستان‌ها دومین مرکز به لحاظ داشتن آلودگی است، اما با توجه به رعایت نکات بهداشتی و نظارت‌های دقیق تاکنون مورد حاد ابتلا به کرونا یا حتی فوت بر اثر این ویروس را در پایانه‌های برون شهری شاهد نبوده‌ایم.

    برچسب‌ها

    آخرین اخبار